Про маркетплейс

«Бітрікс24: Маркетплейс» — каталог рішень для веб-сайтів та корпоративних порталів, розроблених партнерами компанії «Бітрікс24».

Рішення

Тут представлені рішення наступних типів:

  • Готові типові сайти (корпоративні або персональні сайти, інтернет-магазини різних тематик). Вони включають в себе майстер встановлення сайту, кілька варіантів дизайну, різні колірні схеми, готову структура сайту та/або каталогу, налаштовані фільтри, новини, демонстраційне наповнення та багато іншого.
 
  • Модулі та компоненти, що розширюють стандартну функціональність або додають зовсім нові можливості. Ви можете обрати модулі для роботи з зображеннями, коментарями користувачів, обробки пошти, статистики, роботи з замовленнями та товарами, а також ще понад 400 різних сервісів.

У маркетплейсі є безкоштовні та платні рішення. В багатьох платних рішеннях передбачено демо-режим, який дозволяє вам встановити і протестувати рішення на своєму веб-сайті або корпоративному порталі до його придбання. 
Як купити

Як купити

Для придбання натисніть кнопку «Купити», оформіть замовлення, вибравши зручний вам спосіб оплати. Після оплати на вказаний вами при замовленні e-mail прийде лист з купоном і інструкцією з його активації.


Для встановлення рішення необхідно:
  1. Авторизуватися в панелі управління вашого сайту під правами адміністратора.
  2. Зайти до разділу Маркетплейс > Оновлення рішень > вкладка «Активація купону» та ввести купон у спеціальному полі.
  3. Після введення купону в списку рішень для встановлення з'явиться назва придбаного модуля. Натисніть «Встановити» та дотримуйтесь вказівок.
Підтримка та оновлення

Підтримка та оновлення

Оновлення та підтримка для платних рішень в «Бітрікс24: Маркетплейс» діють протягом одного року. Після закінчення терміну підтримки ви можете в будь-який момент купити нову версію за ціною 50% від вартості рішення. До цього часу ваше рішення буде працювати в колишньому режимі, відсутність оновлень не впливає на працездатність.

Купівля нової версії здійснюється з панелі управління вашого сайту: Marketplace — Встановлені рішення. Там же зазначаються терміни отримання оновлень.

Якщо у вас виникнуть питання щодо встановлення і працездатності встановленого рішення — зверніться до його розробника. Контактні дані та правила звернення за підтримкою вказані в картці рішення на вкладці Підтримка