Wise Solutions

Статус: Золотой сертифицированный
Город: Тернополь
Wise Solutions – надійний бізнес-партнер.
Чим відрізняється «підрядник» від надійного «бізнес партнера»?
Партнер - шукає найкраще вирішення поставленої задачі та, з точки зору експерта, надає змістовні рекомендації по підвищенню результатів клієнта та пропонує шляхи їх реалізації, працює з клієнтом над однією метою – реалізувати рішення яке підвищить ефективність бізнесу.
Підрядник – виконує задачу відповідно до технічного завдання, не приділяючи увагу його змістовності та подальшій ефективності.
З ким Ви хочете мати справу?
Команда Wise Solutions надає послуги комплексної розробки та супроводження сайту чи інтернет-магазину: від агрегації вимог, макетування, технічної реалізації до маркетингового просування у Інтернет, технічної підтримки та розвитку проекту.
Під час реалізації проекту Ви отримаєте компетентного менеджера проекту, який виконує роль «перекладача» потреб та побажань замовника на можливість їх реалізації, комунікує із технічними спеціалістами, контролює виконання усіх задач належної якості у зазначені терміни.
Під час проектування сайту продумується до дрібниць кожен елемент, створюється структура веб-сайту, розробляється індивідуальна маркетингова стратегія з залученням спеціалістів маркетологів та аналітиків. Над Вашим проектом працюють мінімум 5 спеціалістів.
Всі роботи закріплені договором з чітко прописаними зобов’язаннями  сторін. Безпеку та захист конфіденційної інформації – гарантуємо!
• Зберігаємо комерційну таємницю та конфіденційність
• Надаємо доступ до статусів виконання робіт по проекту
• Усі доступи до програмних продуктів – знаходяться у власності клієнта
• Надаємо?  гарантійний термін на роботи наших спеціалістів
Більше ніж 10-ти річний досвід роботи у сфері створення сайтів дозволив сформувати чіткі цінності та принципи роботи команди Wise Solutions: ми не пишемо просто код, не малюємо просто «красиві» сайти, а розробляємо ефективні інтернет-рішення для підвищення результатів наших клієнтів.
Маєте завдання? Давайте їх обговоримо, щоб почати реалізацію у найближчий час!
Подробнее
Контактные данные
Адрес: м. Тернопіль, вул. Золотогірська, 3а
Телефон: +38 (067) 323-42-83, +38 (066) 323-42-83